.

.

G9 G4 E14 LED Пченка Светлина 220V 3.5 W 5W 7W 35LEDs 51LEDs 76LEDs LED Светилка 2835SMD центарот на Вниманието Сијалица Лустерот Светла го Замени Халоген

G9 G4 E14 LED Пченка Светлина 220V 3.5 W 5W 7W 35LEDs 51LEDs 76LEDs LED Светилка 2835SMD центарот на Вниманието

Оценка на посетителот:

DEN 78.00 -0 %
DEN 78.24
Залиха
Достапно за нарачка


G9 G4 E14 LED Пченка Светлина 220 V 3.5 W 5 W 7 W 35 LEDs 51 LEDs 76 LEDs LED Светилка 2835 SMD центарот на Вниманието Сијалица Лустерот Светла го Замени Халоген
Карактеристики :
100% сосема нов
Долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа
Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување
Висок светлост
Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја
Издржливи и енергија-заштеда на
Висока чувствителност, со голема светлина и ниска потрошувачка
Погоден за коридор, пат, скалило, градина, двор, итн.
Спецификации :
База Tpye : G4/G9/E14
Влезен напон : AC220 V
Wattage : 3.5 W/5 W/7 W
Lumens : 300~330lm/390~400lm/520~600lm
Зрак агол : 360°
Светлина ефикасност : 90~100 M/W
LED Чип : SMD 2835
LED количина : 35leds/51leds/76leds
Температура на бојата : Топло Бела 2700-3500 K, Кул Бело 5500-7000 K
Warrany : 3 Years
Пакет се вклучени :
1 x LED светилка
ДОЛАРИ парче парче 3.85

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
G4 220V 35LEDs, G9 220V 35LEDs, E14 220V 35LEDs, G4 220V 51LEDs, G9 220V 51LEDs, E14 220V 51LEDs, G4 220V 76LEDs, G9 220V 76LEDs, E14 220V 76LEDs
Бренд Име:
POCKETMAN
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
5%
Повод:
дневна соба
Напон:
220V
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Модел:
2835
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Тип На Објект:
LED Светилки
База Тип:
Г4/G9/E14
LED Чип Бренд:
PKM
Должина:
47~62mm
Влезен Напон:
AC НАПОН 220V

Купувачи како што избираат