.

.

6pcs Нови Викинзите Нордиските Pendant Ѓердан TIWAZ / TYR Руна Викинг Амајлија Pendant Ѓердан Нордиските Talisman Бесплатен превозот

6pcs Нови Викинзите Нордиските Pendant Ѓердан TIWAZ / TYR Руна Викинг Амајлија Pendant Ѓердан Нордиските Talisman

Оценка на посетителот:

DEN 567.00 -9 %
DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка


Трговски информации
1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи.
2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената).
3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина).
4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
ios
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
L-0017
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
COWNINE
Функција:
Викинзите Нордиските Pendant
Обликотшема:
викинг

Купувачи како што избираат