.

.

30pcs/многу Злато&Сребрена боја Мали Срцето Beaded Шарм голема дупка Лабава Монистра Европската pendant шарм хривнија DIY приврзоци 7.9*3.5

30pcs/многу Злато&Сребрена боја Мали Срцето Beaded Шарм голема дупка Лабава Монистра Европската pendant шарм

Оценка на посетителот:

DEN 328.80
Залиха
Достапно за нарачка


Бакар
1lot =30pcs
Големина : 7.9*3.5 MM
Ние можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Должина:
0.7cm
Бренд Име:
DCEE
Метали Тип:
Бакар
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Накит Наоди Тип:
Приврзоци
Материјал:
Дувачкиот

Купувачи како што избираат