.

.

Шик Око Форма Boho Етничка Ретро Стил Јака Ѓердан Ѓердан Изјава Бохемски Гроздобер Collares

Шик Око Форма Boho Етничка Ретро Стил Јака Ѓердан Ѓердан Изјава Бохемски Гроздобер Collares

Оценка на посетителот:

DEN 77.00 -12 %
DEN 87.84
Залиха
Достапно за нарачка


Услов : (YBR)100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : сребро Облик : око форма Материјал : Алуминиум & камен Синџир : 30cm Количина : 1 buc ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.5 cm
Материјал:
Камен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
Boho Јака Ѓердан
Должина:
32cm
Метали Тип:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат