.

.

Ханибал постер Kraft декоративни сликарство Max Michelsen Hugh dancy хорор трилерот ноќта на Вештерките сликарство ретро постер

Ханибал постер Kraft декоративни сликарство Max Michelsen Hugh dancy хорор трилерот ноќта на Вештерките сликарство

Оценка на посетителот:

DEN 77.00 -19 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


ИЗВЕСТУВАЊЕ
Материјал : 150g ретро kraft хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти, транспарентен селотејп, pushpin или сино капи на ѕидот
Транспорт : Превозот стандардната употреба на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,може да't песна логистика информации во вашата земја, ако постои барање за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана пошта.
Боја : Постери 100% од реалноста, но поради различни прикаже реалноста сликата боја разлика, толку поголема е веројатноста да добиете постери и ќе видите сликите во бојата е малку поинаква. (вистинските постер во однос на екранот ќе се малку жолти точки)
Материјал : 150 g kraft хартија

Карактеристики на предлогот

Големина:
30x21cm, 42x30cm
Бренд Име:
lanxihaibao
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
3021
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.050kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
35cm x 5cm x 5cm (13.78in x 1.97in x 1.97in)

Купувачи како што избираат