.

.

Нова Година на Подарок Сент Пол Катедралата 3D Загатка DIY Познатиот Изградба на Модел Играчка Образование Семејство рачно изработени Игра Присутни

Нова Година на Подарок Сент Пол Катедралата 3D Загатка DIY Познатиот Изградба на Модел Играчка Образование

Оценка на посетителот:

DEN 2030.00 -10 %
DEN 2255.52
Залиха
Достапно за нарачка


Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот, кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуација. Ние се инсистира на најбрз и пониска цена на испорака!

Карактеристики на предлогот

Предупредување:
Без Вода
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 8 години
Загатка Стил:
3D Загатка
Стил:
Изградба
Број На Модел На:
SPC
Материјал:
EPS
тежина:
5 Ѕвезди
Производ големина:
40.5*34*19.8 CM
Количина:
107PCS

Купувачи како што избираат