.

.

YOST-Коса Clippers Брада Тример чешел прилог за Philips QC5130 / 05/15/20/25/35 3-21mm

YOST-Коса Clippers Брада Тример чешел прилог за Philips QC5130 / 05/15/20/25/35 3-21mm

Оценка на посетителот:

DEN 58.56
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет
Чешлање коса Чешел За Philips Хлапак;Електрични shavers понуда најбрз начин да се избричат
Замена хлапак foils и секачи нудат побрзо избричат
Ви помогне да заштедите време, Одличен подарок за мажите
Погодни за : Philips QC5130 QC5105 QC5115 QC5120 QC5125 QC5135
Боја : Црна
Големина : 90.5 x 37.4 mm
Тежина : 15g
Пакет Содржина : 1 x Philips Чешлање Коса Чешел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
100% сосема нов и висок квалитет
Чешлање коса Чешел За Philips Хлапак;Електрични shavers понуда најбрз начин да се избричат
Замена хлапак foils и секачи нудат побрзо избричат
Ви помогне да заштедите време, Одличен подарок за мажите
Погодни за : Philips QC5130 QC5105 QC5115 QC5120 QC5125 QC5135

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Стил Додаток

Купувачи како што избираат