.

.

2015 година нови pompon топката чипка средување на дополнителните tassel мулти-боја Божиќ чипка декорација

2015 година нови pompon топката чипка средување на дополнителните tassel мулти-боја Божиќ чипка декорација

Оценка на посетителот:

DEN 287.00 -12 %
DEN 326.40
Залиха
Достапно за нарачка


Ширина : целосна ширина од 2cm, топки, дел ширина околу 1cm
Боја : 7 различни бои
Количина : 5 метри/многу
Употреба : може да се направи на сите видови на облека чипка, Headwear , тока работ,торби за декорација,
рачно изработени DIY, итн
Ако имате било барање,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Плаќање
1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка
2,ние прифаќаме Т/T alipay ,зачувам,запад Унија
3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земја
Превозот :
1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање
2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail/парцела /EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 7-12days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPS-от. FEDEX, DHL. ве молиме да не информирате преку е-маил или trademanger пред ние брод, а потоа ние ќе го цитирам за вас повторно
3,Ако Купувачите треба сите осигурување .ве молиме да не информираат однапред, а ние може да се купи за вас ,но треба да се плати за наплаќаат по себе
4,Ние ќе бидат одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем
F eedback :
1,Ако не сте задоволни со нашите производи ,ве молиме контактирајте го повторно со нас да се разменат за нови објекти за
2,Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, ние, бидејќи се потпираат ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или непријателски повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Забелешка :
Ние исто така снабдување one-stop набавка на услуги за нашите клиенти .ако нешто не можете да најдете во нашата продавница ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не информира нас ,ние ќе извори за вас
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница ,ако било какви прашања или ви требаат повеќе детали ,само се чувствуваат слободни да контакт со нас преку trademanager или E-mail
Ви благодариме повторно!!!

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Еластичен
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Хеклани
Ширина:
2cm
Број На Модел На:
LC-077
Потекло:
Henan,Кина

Купувачи како што избираат