.

.

10PCS 21*15*8cm Polka Точка kraft хартија подарок торба Фестивал Хартиена кеса со рачки Модерен накит кеси свадба, роденден

10PCS 21*15*8cm Polka Точка kraft хартија подарок торба Фестивал Хартиена кеса со рачки Модерен накит кеси

Оценка на посетителот:

DEN 446.88
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : 120g kraft Хартија
големина на : (H)21cm * (W)15cm * (ширината на Дното)8cm
БОЈА : 6 бои, како фотографии .
Количина : 10 парчиња по многу.
Поради фото светлина, вистински елементи, бојата ќе биде малку поинаков од фотографиите .
Овој труд торба може да се користи во следниве ситуација ^_^

Карактеристики на предлогот

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Dot
is_customized:
Yes
Бренд Име:
leaffei
Број на Компјутери:
10pcs
Број На Модел На:
21158
Материјал:
Хартија

Купувачи како што избираат