.

.

Нов висок квалитет на везови закрпи за облека,33*18cm големи компјутери се ЗГОЛЕМИ дизајн parches bordados железо на закрпи за облека

Нов висок квалитет на везови закрпи за облека,33*18cm големи компјутери се ЗГОЛЕМИ дизајн parches bordados

Оценка на посетителот:

DEN 662.00 -8 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Функција : Peony цвет дизајн Големина : 18*33cm да се шие на закрпи
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Пристигнување време :
1. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Облека/Додатоци
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
кинески стил
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
no
Надворешното Пакување:
po

Купувачи како што избираат