.

.

Бела Црна Исклучителна Eyelash Чипка Намали Везови Чипка Ткаенина Diy Фустан Облека AccessoriesYN179

Бела Црна Исклучителна Eyelash Чипка Намали Везови Чипка Ткаенина Diy Фустан Облека AccessoriesYN179

Оценка на посетителот:

DEN 403.20
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производ : eyelash чипка Производ бои : Бела, Црна Производи Ширина : 16 cm пакувањето на Производот : 6 метри / Pack (1meter = 100cm, 1pack= 2pieces ) Производ употреба : се однесува на било DIY, декоративни венчаница, Дното, Здолништа декорација се многу убави
Ви благодарам многу за вашата посета.
Продавница оглас :
Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако не можете да се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од US$200.00,ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Услуги на клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно, Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. Се надевам дека ќе имаме добра соработка.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Yesdeny
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
16CM
Број На Модел На:
YN179
Тип На Производ:
Чипка

Купувачи како што избираат