.

.

Reddit Странци Филм Креативни Симпатична Печатени Mens Мажите Т Кошула Tshirt Кратко Sleeve O Вратот Секојдневен Т-маица Tee Camisetas Hombre

Reddit Странци Филм Креативни Симпатична Печатени Mens Мажите Т Кошула Tshirt Кратко Sleeve O Вратот Секојдневен

Оценка на посетителот:

DEN 537.00 -35 %
DEN 825.60
Залиха
Достапно за нарачка

3
30
118
51. ОЕМ и ODM се добредојдени. Објект На Екранот
Плаќања
1. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас за предлози. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Се Враќа & Наплата Политика
1. Ве молиме изберете ја вашата соодветна големина според големината на табелата и меѓународни големина на конверзија пред поставување на својата цел. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање.5
76
XXXL
49
21.54 см
МЕЃУНАРОДНИ ГОЛЕМИНА КОНВЕРЗИЈА
Ознака Големина
САД
Велика БРИТАНИЈА
Европа
За да се Вклопи во Висина (cm)
За да се Вклопи Тежина (кг)
S
34
34
87
161-166
50-60
М
36-38
36-38
91-97
167-172
60-70
L
40
40
102
173-178
70-80
XL
42-44
42-44
107-112
179-185
80-90
XXL
46-48
46-48
117-122
186-190
90-95
XXXL
-
-
-
191-196
95-100
Answer : ___________________________ Note :
1. Јас ќе се. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Превозот и Поштенски
1. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Карактеристики & Белешки
1
Адвокатско Мажите Т Кошула Tshirt Мода 2016 Година Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Блузи Tee
2
100% Сосема нов и висок квалитет
3
Тоа е прилично удобно
4
Модерен и либерални
5
Одличен подарок за вашиот љубовник или себе си
Ве молиме имајте во предвид :
Сликите се само примероци за референца.
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Повратни информации и Комуникација
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи.5
26
94
42
66
М
39
17.5
72
XL
44
19. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Стил:
Повик
Бренд Име:
ODDKING
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
DX-9100
Јака форма:
Маици
Sleeve:
Кратко Sleeve
Дали капа:
Не поврзување капа
Дебелина:
Обичните
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
ткаенина име:
Памук
Главната ткаенина состав:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
100 (%)

Купувачи како што избираат