.

.

мали пакети вистински сува притисне цвет зелен лист занает за DIY стаклена купола смола пополнување 1503089

мали пакети вистински сува притисне цвет зелен лист занает за DIY стаклена купола смола пополнување 1503089

Оценка на посетителот:

DEN 362.88
Залиха
Достапно за нарачка


мали пакети вистински сува притисне цвет зелен лист занает за DIY стаклена купола смола пополнување 1503089
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Број На Модел На:
1503089
Производ Карактеристики:
суво цвеќе
Накит Наоди Тип:
суво цвеќе
Материјал:
суво цвеќе

Купувачи како што избираат