.

.

6.5 инчи Убодни Главата Октопод Здолниште Мамка Море се Справи со Туна Намамат Контрола Риболов Намамат Бакар Главата Двојно здолниште со линија и да кука

6.5 инчи Убодни Главата Октопод Здолниште Мамка Море се Справи со Туна Намамат Контрола Риболов Намамат Бакар

Оценка на посетителот:

DEN 903.00 -40 %
DEN 1504.80
Залиха
Достапно за нарачка


добредојдовте во мојата продавница
Убодни Главата Октопод Здолниште Мамки За Риболов Намамат
Бакар главата со двокреветни и кука линија
должина 6.5 инчи тежина 34-45g главата должина 2cm
Пет боја избори

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
sunpulse
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
4inch,5inch,6inch
категорија:
Seawater Риболов Мамка
is_customized:
Yes
Тип:
Убодни Главата Октопод Здолниште Мамка
Големина:
6.5inch

Купувачи како што избираат