.

.

Нови 20pcs 20mm Смола Двојна Боја Круг Кристал Flatback Свадба Diy Занаети K195

Нови 20pcs 20mm Смола Двојна Боја Круг Кристал Flatback Свадба Diy Занаети K195

Оценка на посетителот:

DEN 90.00 -5 %
DEN 95.04
Залиха
Достапно за нарачка


Количина : 20pcs
Големина : 20mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
K195
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Тип На Производ:
Други

Купувачи како што избираат