.

.

28mm 100pcs Црно Стакло Кристално Срце Монистра Лустерот Призмата Suncatchers За Влакно Гарланд DIY Suncatchers

28mm 100pcs Црно Стакло Кристално Срце Монистра Лустерот Призмата Suncatchers За Влакно Гарланд DIY Suncatchers

Оценка на посетителот:

DEN 1939.00 -12 %
DEN 2203.20
Залиха
Достапно за нарачка


28mm 100pcs Црно Стакло Кристално Срце Монистра Лустерот Призмата Suncatchers За Влакно Гарланд DIY Suncatchers
*Материјалот На Кристал Фацетирани Топката Е со Висок Квалитет Кристално Стакло, А Потоа Акрил, па тоа е повеќе брилијантен и потешки. * Доколку Сакате Повеќе Квалитети.Pls Нас Контакт И Ние Ќе Даде U Повеќе Попуст Име : Кристално срце облик монистра Стил : француски Стил Големина : 28mm Материјал : Стакло & Кристал Боја : Црна КОЛИЧИНА : 100 PCS Употреба : Свадба гарланд , X-mas дрво , лустерот светилка синџири , врата /прозорец завеса насоки.. дом, канцеларија декорација supples насоки

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Кристално
Бренд Име:
HBL
Стил:
Пастирски
Тема:
Љубов
Име:
Кристално срце облик монистра
Големина:
28mm
Материјал:
кристално стакло
боја:
Црна
is_customized:
Yes
квалитет:
100pcs
Стакло виси pendant:
Стакло осветлување дел
кристал лабава монистра:
Стаклена призма suncatcher
Стаклени монистра во 1 дупка :
Стакло Осветлување Призмата Suncatcher

Купувачи како што избираат