.

.

Висок Квалитет 925 Sterling Silver Извртени Синџири Ѓердани Одговара За Pendant Шарм За Жени Мажи Луксузни Накит за Подарок CQA001

Висок Квалитет 925 Sterling Silver Извртени Синџири Ѓердани Одговара За Pendant Шарм За Жени Мажи Луксузни

Оценка на посетителот:

DEN 364.00 -5 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка


Стил : Мода 925 Фунта Сребрен Ѓердан Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Информации : 100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,10 пати наплата !

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
-
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CQA001
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Чешка
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
WOSTU
Метали Тип:
925 Sterling silver
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Животната средина:
Олово,Никел Слободни
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Пријател / Девојка / Жена / Мајка
Должина:
45cm

Купувачи како што избираат