.

.

солидна bowknot жена лак вратоврска cravat фустан, кошула сосема нов возрасни дама вратот цвет neckwear моден додаток

солидна bowknot жена лак вратоврска cravat фустан, кошула сосема нов возрасни дама вратот цвет neckwear моден

Оценка на посетителот:

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Полиестер
Големина : како на сликата
Боја : црна, темно црвена, зелена
Пакет : заедничка ПП торба

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Врски Тип:
Cravat
Број На Модел На:
IMG_645
Стил:
Моден
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат