.

.

15 Бои ЛЕДЕНО Сатен Хром Автомобил Винил Wrap Film Меур без Автомобил Завиткување Стил Винил Blue & Зелено и Црвено & Злато

15 Бои ЛЕДЕНО Сатен Хром Автомобил Винил Wrap Film Меур без Автомобил Завиткување Стил Винил Blue & Зелено

Оценка на посетителот:

DEN 6473.00 -11 %
DEN 7272.96
Залиха
Достапно за нарачка


[4] Заштитете го вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги.13 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Балон за Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 2 години, Затворен 4 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
[1] Овој мат хром винил филмот е растеглив, може да се ре-крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
[2] Висок квалитет лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без било остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.
Ние прифаќаме ПАД на ПРЕВОЗОТ, вашите клиенти нема да видиме какви било информации за нас кога ќе го примите пакетот. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област.
Вашето мислење е многу важна за нас. Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред.
[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух/Air Издание/Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.
Име На Производ : Мат Сатен Хром Винил Филм
Точка Име Мат Хром Винил Филм се Тркалаат Боја 15 Бои Големина 1.52 x 18 милиони/Ролна (5ft x 58ft) Филм Дебелина 0. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта. Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Убиство на две птици со еден камен.
Каталогот и ценовникот и повеќе детални Слики се достапни ако треба, Само НАС КОНТАКТ. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, и да ви даде задоволително решение. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Ги красат вашата кола убаво и, исто така, го заштитите вашиот автомобил совршено. Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Тоа е моќта што можеме да направиме подобро и подобро. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред.

Карактеристики на предлогот

Големина:
1.52 x 18m/Roll (5ft x 58ft)
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
aomior
Тип:
Мат филм
Име на производ:
Мат Сатен Хром Винил Заврши
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат