.

.

KONGDY Топла Продажба Слабеење Стап 100 Парчиња=10 Кеси Слабеење Папокот Налепница 5x8 cm Тенок Превез Губење на Тежината Гори Масти Печ

KONGDY Топла Продажба Слабеење Стап 100 Парчиња=10 Кеси Слабеење Папокот Налепница 5x8 cm Тенок Превез Губење

Оценка на посетителот:

DEN 238.00 -40 %
DEN 396.48
Залиха
Достапно за нарачка

Ви благодариме за вашиот разбере!
1.
Прекинете да го користите производи, ако се чувствуваат никаква нелагодност.Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дена, инаку не можете да се биде успешен, да се направи нарачка.
Предлог : 1. Со ефект на природна кожа-продорен accelerant, на природна трева брзо може да помине низ кожата во човековото циркулаторниот систем преку папокот област.Слим Печ е лесен за употреба, лесно да се носат,безбедна и ефикасна во отстранување на вишокот на масти во вашето тело.
Секогаш да пиете многу вода и да си хидриран правилно, а носи на далноводи. Ефективна состојки се исто така зачувани, исто така,. Со цел да се добие добар резултат на тоа, ние силно препорачуваме да се примени за 28 дена како еден период на третман. Таа, исто така помага во елиминирањето на мастите и токсични во телото, додека затегнување оние кожата.Ако имате прашања во врска со нашите производи, или сакате да откажете некоја цел/отворен спор, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата убава персонал за услуги на корисниците, ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Претпазливост :
Избегнувајте користење на sunburned, оштетување на кожата, оток, флеки или воспалена кожа.Ако имате било какви прашања на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас за да се консултира. Продавница во кул (на собна температура) суви и темни услови. Едноставно се држи на тенок превез врз папокот област и комплетен третман рок и ќе видите колку е ефективно. Пиењето 8 чаши вода (200 ml по чаша) во текот на еден ден, се препорачува за toxin празнење.
Можете да аплицирате печ за различни области, иако со примена на печ директно над папокот област ќе се зголеми резултати.
Се применуваат секоја вечер пред да одите во кревет и да ги отстрани следното утро.Ние прифаќаме Visa,Master Card,American Express,Moneybookers,Банкарски Трансфер,Worldpay,Western Union,Глобалната се Соберат Банкарски Трансфер, и така натаму.
Инструкции :
Примени една печ дневно.Печ работи на трансдермална процес,што значи дека тие ја испорача на своите природни состојки за да им помогне брзо губење на тежината преку кожата.Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. Бидејќи печ е извлечена од природни билки, тоа не предизвика дијареа. Не јадат мрсна храна ,зачинета храна , кафе и како топлина нога кога ја користите печ 4.Ако сте од руската Федерација,ве молиме оставете ИМЕ и презиме (содржи три делови).инаку не можеме да бидеме одговорни за вашата парцела ако тоа не може да се предаде.Сите налози се постапува во рок од 2 работни денови по добивме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО,така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.Слим Печ е безбеден и природни пристап за губење на тежината, кој стана толку популарна меѓу илјадници луѓе од целиот свет. Ви благодариме за вашиот разбере! 3.Онлајн следење на располагање. Дали аеробна вежба половина час дневно, да ви помогне да се добие добар слабеење резултат.
За надворешна употреба само. Рафинирам може да биде зголемена или екскреција со нафта во прв пат примена, не грижете се.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
НЕТО-WT.:
4 g
Број На Модел На:
Slmming Печ
Тип:
Слабеење Печ
Бренд Име:
KONGDY
Објектот:
Телесната Тежина Печ
Материјал:
Ткаенини
Големина:
5x8cm
Пакување:
10 парчиња / торба
Функции:
губење тежина, согорувате масти, да ги задржи тенок
Карактеристики:
100% природна трева
Компанија:
Henan Kangdi Медицинскиот Уред За Копродукции,Ltd
Сертификат:
CE BV TUV
Употреба:
Надворешна употреба само
Рок На Траење:
3 Години

Купувачи како што избираат