.

.

Лофт Гроздобер Индустриски Ameican Земја Стаклена Кутија Lumiled Ѕид Sconce Светилка За Отворен Водоотпорен Ресторан, Бар Дома Деко Осветлување

Лофт Гроздобер Индустриски Ameican Земја Стаклена Кутија Lumiled Ѕид Sconce Светилка За Отворен Водоотпорен

Оценка на посетителот:

DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка


Лофт Гроздобер Носталгични Индустриски Сјај Село Ameican Чисто Стакло Lumiled Ѕид Sconce Светилка Бања Огледало Бар Хотел Ресторан Дома Декор Современите Осветлување Тела На Лофт Гроздобер Носталгични Индустриски Сјај Село Ameican Чисто Стакло Lumiled Ѕид Sconce Светилка Бања Огледало Бар Хотел Ресторан Дома Декор Современите Осветлување Тела На Лофт Гроздобер Носталгични Индустриски Сјај Село Ameican Јасно Стаклена Кутија Lumiled Ѕид Sconce Светилка За Отворен
Waterpoof Бар Хотел Ресторан Дома Декор Современите Осветлување Тела
Материјал : Железо + Стакло
Големина : L170 x H350mm
Боја : Црна+Јасно
Извор на светлина : E27*1 40 W 220 V(не се вклучени)

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Црна
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Карактеристики:
бања осветлување
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Осветлување Област:
5-10square метри
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
бања огледало светилка
Напон:
220V,110V
Бренд Име:
YONGHUOKING
Примена:
Foyer
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Ветер:
Up
Гаранција:
бања огледало sconces
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Материјал:
Стакло Камен
Употреба:
Индустриски
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Купувачи како што избираат