.

.

Кинески стил керамички сала светилка гроздобер антички светилки таванот светлина круг

Кинески стил керамички сала светилка гроздобер антички светилки таванот светлина круг

Оценка на посетителот:

DEN 32460.00 -22 %
DEN 41616.00
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
8 глава, глава 10
Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
CHUSUKRU
Техника:
Преку Резбани
Тело Материјал:
Керамички
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
10~15
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
кинески стил
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Дрво
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Бамбус & Дрвени, Керамички
Извор На Светлина:
Заштеда на енергија, LED Светилки
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Постелнина Соба

Купувачи како што избираат