.

.

Жените Секси Поместена Градници Дише Фитнес Водат Тренингот Резервоарот Врвот Cami Лесна Градник

Жените Секси Поместена Градници Дише Фитнес Водат Тренингот Резервоарот Врвот Cami Лесна Градник

Оценка на посетителот:

DEN 193.00 -21 %
DEN 244.80
Залиха
Достапно за нарачка


Жените Спортски Градник Резервоарот Врвот Вест Култури Блузи Camisole Јога Фитнес, Трчање, Велосипедизам Тренингот Салата Градници Лесна Поместена Racerback Водат
Специфики :
Материјал : Памук + Spandex + Најлон
Бои : Црна/Сина/Виолетова/Вино Црвено
Спорт : Велосипедизам/Кампување/Отворено/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренингот/Јога
Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Подлога : Поместена
Големини Под Биста Биста Одговара За
S 64-68cm/25.19"-26.77" 68-74cm/26.77"-29.13" 70 BCD 75 B
М 69-74cm/27.16"-29.13" 75-79cm/29.52"-31.10" 75 BCD 80 B
L 75-80см/29.52"-31.49" 80-85cm/31.49"-33.46" 80 BCD 85 B
Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Градник ( Вклучени Само Градник)

Карактеристики на предлогот

Чаша Големина:
75B, 80B, 85B
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Бренд Име:
WJ
Материјал:
Памук,Spandex,Најлон
Поддршка Тип:
жица за слободни
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
SHM1

Купувачи како што избираат