.

.

Гумени Божиќ Производи Запалени Отворен Двор Декорација Симпатична Гумени Мечка Со Фабрика Цена

Гумени Божиќ Производи Запалени Отворен Двор Декорација Симпатична Гумени Мечка Со Фабрика Цена

Оценка на посетителот:

DEN 19680.00
Залиха
Достапно за нарачка


Гумени Божиќ Производи Запалени Отворен Двор Декорација Симпатична Гумени Мечка Со Фабрика Цена
1. Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)
2. Големина : Опсег 1.2 25m зависи од вашето барање
3. Боја : Шарени, црвена, жолта, сина, зелена, црна, бела, портокалова
4. Печатење : Избор на свила печатење, насликани од машина, се насликани со рака, фотографија
5. Дизајн : Според барање
6. Тип на : Фиксен цртан филм или отстранлив цртан филм
7. Употреба : Претпријатие бренд промоција на цртан филм, гумени рекламирање, промоција, гумени животни, гумени мувла, Божиќ цртан филм, ноќта на Вештерките Ден цртан филм, слика и слично
8. Компресор : 7.2 V-240 V / 50-60 Hz / 15 / 2000 W, УЛ / CE / ГШ сертификација на располагање.
9. Производство : Двоен бод за шиење, Висока фреквенција заварување, Висока температура heatseal
10. Превозот начин : DHL / UPS / Федекс express, преку воздух, преку океанот
11. Пакување : Крпа кеса и картонска

Карактеристики на предлогот

Возраст Опсег:
> 3 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
shengdan01
Тип:
гумени играчки
Објектот:
гумени Дедо Мраз
Материјал:
Најлон
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
2.5m
is_customized:
Yes
боја:
Може да се прилагоди

Купувачи како што избираат