.

.

година зимски нов стил за Мажи слободно време за мода бизнис памук долги ракави кошули Men' s цвет боја, долг ракав кошула CY081

година зимски нов стил за Мажи слободно време за мода бизнис памук долги ракави кошули Men' s цвет

Оценка на посетителот:

DEN 1320.00 -45 %
DEN 2400.00
Залиха
Достапно за нарачка

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика. 3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 4. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : 3018-925-P65
Опис Големина
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината,ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина , јас ќе ви дадам совет.
Азија Големина
(cm)
Рамо
Биста
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
М
42
96
70
69
L
43
100
71
70
XL
44
104
72
71
2 XL
45
108
73
72
3 XL
46
112
74
73
4 XL
47
116
75
74
5 XL
48
120
76
75
6 XL
7 XL
1in=2.54 см Азија големина е мал една големина од Европа и Америка.
Ако не знаете како да се избере големина.можете да ни кажете вашата висина и тежина и градите .обемот,ние ќе ви обезбедиме со точни совети.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
3018-925-P65
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
GUIXIANG
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Фланелен
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Микрофибер,Полиестер,Полиестер Влакна
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни

Купувачи како што избираат