.

.

опашката светла за BMW E90 316i 318i 320i 325i 2005-2008 година ДОВЕДЕ taillight Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

опашката светла за BMW E90 316i 318i 320i 325i 2005-2008 година ДОВЕДЕ taillight Опашка Светилка задните трупот

Оценка на посетителот:

DEN 16872.00 -5 %
DEN 17760.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за BMW E90 316i 318i 320i 325i 330i 335i taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Карактеристики на предлогот

Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Име На Модел:
BMW E90 316i 318i 320i 325i 330i 335i
Објектот Тежина:
6kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Специјални Функции:
Светилки drl
Lumens:
2600lm
Материјал Тип:
ABS
Извор На Светлина:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Напон:
12V
Година:
2005-2008 година
Објектот Дијаметар:
40inch
Автомобил модел:
BMW E90 316i 318i 320i 325i 330i 335i

Купувачи како што избираат