.

.

4X Црна Компатибилни, мастило Кертриџ за HP18 За HP Officejet Pro K5300 K5400dtn L7380 L7580 L7590 K8600 инк-џет печатач (C4936A)

4X Црна Компатибилни, мастило Кертриџ за HP18 За HP Officejet Pro K5300 K5400dtn L7380 L7580 L7590 K8600 инк-џет

Оценка на посетителот:

DEN 1020.48
Залиха
Достапно за нарачка


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Модел ОЕМ Модел Боја на Мастило
волумен(ml) се Користи За Регионот Чип H-C4936 A (H18) Б.К C4936 A Црна 69
Officejet Pro
K5300/K5400dn
K5400dtn/L7380
L7580/L7590/K8600 во светот со
чип Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето
ве молиме погледнете го касети модели кои се моментално во употреба
4 Парчиња Многу : 4 BK 1 X H-18 Црно Мастило Патрон 1. Pls не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. 2. Ре-manufactued мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално, Бидејќи чип се уште го задржи статусот кога ОЕМ мастило кертриџ користи нагоре. 3 : кога ќе го купите компатибилни, мастило кертриџ, pls истакна вашиот печатач ажурирани или не? Ако одговорот е да, pls контактирајте со нас пред да купите. 4 : ние ќе се достави пратката во прв пат. 5 : Ние се гарантира вашето задоволство е секогаш во нашиот прв приоритет. 6 : се Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.

Карактеристики на предлогот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Компатибилен за hp18
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes

Купувачи како што избираат