.

.

1pcs 1 Канал 5V Реле Модул Одбор Штит, со Optocoupler Поддршка на Висок и Низок Степен Потребен за Arduino

1pcs 1 Канал 5V Реле Модул Одбор Штит, со Optocoupler Поддршка на Висок и Низок Степен Потребен за Arduino

Оценка на посетителот:

DEN 41.76
Залиха
Достапно за нарачка


1

Карактеристики на предлогот

Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Еден 1 Канал 5V Реле Модул
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ENLINCA
Тип:
DIY модул

Купувачи како што избираат