.

.

година Нови Висок Квалитет на Гроздобер Креативни железна Кука Облека Облека Клуч на Носителот Шапка Закачалка на Долниот Ѕид Дома Декорација Стил

година Нови Висок Квалитет на Гроздобер Креативни железна Кука Облека Облека Клуч на Носителот Шапка Закачалка

Оценка на посетителот:

DEN 988.00 -10 %
DEN 1097.76
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Еден
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Број На Модел На:
cvbn
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Употреба:
облека
Бренд Име:
SIBAOLU

Купувачи како што избираат