.

.

5pcs Тајванскиот DDR2 Конектор Висина 5.2 mm 1.8 V 200Pin Џек Обратна Тип RVS DDR2 Socket

5pcs Тајванскиот DDR2 Конектор Висина 5.2 mm 1.8 V 200Pin Џек Обратна Тип RVS DDR2 Socket

Оценка на посетителот:

DEN 500.00 -18 %
DEN 609.60
Залиха
Достапно за нарачка


Плаќање
1.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова D-pad САМО ќе одговара на школки, кои дојдоа со трансформирање на D-pad (Сребро, MW3, GOW3). Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативна или неутрална реакција,Негативна повратна информација не може да реши ништо.
Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.8 V 200 Pin Џек Обратна Тип RVS DDR2 Socket
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Негативни повратни информации не реши ништо.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days.
Превозот
1. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер.
Превозот и предавање
1. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.

Карактеристики на предлогот

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат