.

.

клучни ѓердан

клучни ѓердан

Оценка на посетителот:

DEN 648.00 -20 %
DEN 810.24
Залиха
Достапно за нарачка

Прв Клиент,Добавувач На Основно!
Постојат многу diffrent цени за исти производи на aliexpress.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Ние нудиме најдобар квалитет со најдобра цена и услуга.Тоа е вреди секој денар од секој објект тука.
Описи :
клучни ѓердан
Состојба : Вистински Чиста 925 sterling silver со убав подарок кутија
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС UPS или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.
3-ЕМС ПРЕГЛЕДИ(за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
4-Хонгконг Пост(за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
За нас :
Ние имаме професионална накит дизајн тим со богато искуство инженер во накит дизајн поле. Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
за 2cm
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Кутија
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Никој
Должина:
45cm
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
HW049
Метали Тип:
чиста фунта сребро 925
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
камен боја:
Бела Cz
Материјал:
чисто сребро 925

Купувачи како што избираат