.

.

Автомобил Стил опашка светла за Ауди B6 2001-2004 LED taillight Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

Автомобил Стил опашка светла за Ауди B6 2001-2004 LED taillight Опашка Светилка задните трупот светилка покрие

Оценка на посетителот:

DEN 14136.00 -5 %
DEN 14880.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за Ауди B6 2001-2004 taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Карактеристики на предлогот

Година:
2001-2004
Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Име На Модел:
audi б6
Објектот Тежина:
6kg
Автомобил модел:
audi б6
Леќа:
Не Се Вклучени
Специјални Функции:
Светилки drl
Lumens:
2600lm
Материјал Тип:
ABS
Извор На Светлина:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
40inch

Купувачи како што избираат