.

.

DIY Мини Игла Носот Накит Клешти Практични Накит рачно изработени Јаглероден Челик за Алат

DIY Мини Игла Носот Накит Клешти Практични Накит рачно изработени Јаглероден Челик за Алат

Оценка на посетителот:

DEN 112.32
Залиха
Достапно за нарачка

DIY Мини Игла Носот Накит Клешти Практични Накит рачно изработени Јаглероден Челик за Алат
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Накит Клешти Материјал : Јаглероден Челик, ПВЦ Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)
Должина : 14cm/5.51 nches Флексибилни и мала големина. Јаглероден челик, прекалени и зацврстен. Хром позлатен заврши, анти- ' рѓа. Опремени со удобно мек зафат гумени рачки. Погоден за жица работа, beading, накит одлуки. Игла носот клешти се модифицирани вид на долго носот клешти, која може да се одржи и менгеме многу помали делови. Игла носот клешти се до пресврт завртки и некои местото на завртката не е погодно да се постигне. Тие исто така имаат shearing и функцијата на влечење раководител на жица, shearing цврста жица и мулти-влакно жица со мал дијаметар, како и свиткување едно влакно wire конектор и одземање пластични изолација слој. Количина : 1 PC( Нема мало пакет ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 PC X Игла Носот Накит Клешти (други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Број На Модел На:
Клешти
Објектот Тежина:
70g
Објектот Должина:
14cm
Производ Карактеристики:
накит клешти
Материјал:
Јаглероден Челик, ПВЦ

Купувачи како што избираат