.

.

2018 LED Eye Glasses Светлина-Up Среќен Трепка Трепкање на Око Чаши Партија Оркестарот Око Маска Свадба Декорација

2018 LED Eye Glasses Светлина-Up Среќен Трепка Трепкање на Око Чаши Партија Оркестарот Око Маска Свадба Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 955.20
Залиха
Достапно за нарачка


Боја : Испрати По Случаен Избор
Powered By : 3 x AG3 Копчето Батерии(вклучени се и замена)
Функција :
Не постои ништо постудена од трепка очила.
Овие очила се вклопи во поголемиот дел во една удобно големина.
Навивач надвор вашите пријатели со светла од твоите очи.
Нашите светне чаши се одлична за божиќ во текот на ноќта или затворен партии во текот на денот.
Прекрасен за Ноќта Страни !
Спецификација :
Боја : Испрати По Случаен Избор
Материјал : Пластика
Големина : Околу 16 x 6cm
Powered By : 3 x AG3 Копчето Батерии(вклучени се и замена)
Една големина одговара за сите.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : само што обезбеди следење на информации во Кина. НЕ обезбеди следење на информации за земјата на дестинација Шпедиција Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Карактеристики на предлогот

Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број На Модел На:
Среќна Нова Година LED Трепка Очила
CU:
AA6P10

Купувачи како што избираат