.

.

Торта Декорирање Алатки Шапка Pentagram Фондан Торта Калап Сапун Рачно Изработени Чоколадо Десерт Декорација Режим Diy Кујна Печење Алатки

Торта Декорирање Алатки Шапка Pentagram Фондан Торта Калап Сапун Рачно Изработени Чоколадо Десерт Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 153.00 -50 %
DEN 304.80
Залиха
Достапно за нарачка


·Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. По секоја употреба, може да се натопени во разредена детергент решение за 10-30 минути, измијте го со мека крпа за чистење, не користете груби средства за чистење топки и други предмети се чистат за да се избегне мувла штета предизвикана од гребнатини. Ако не се намали, што не може да се ослободи. На механички својства на стабилна структура, која има екстремни температура отпор, широк температура опсег. Пред калап за печење, користете мало количество на путер се применуваат во внатрешноста на мувла. После миење ве молиме сува, ставен во кутија за складирање, на силициум реакција подложни на статички електрицитет, ќе се апсорбира ситни честички во воздухот и прашина, долгорочно кога не е во употреба, се избегне директна изложеност на воздух. има и други видови на чистење агенти и корозивни супстанции отпорност на корозија и лесно да се чисти. За рерна, на фурната мора да биде поставен во средината дел, греење и да се задржи на далечина од околу 10см, а имајќи ја рерната ѕидови 5cm растојание, така што нема да ја оштетат мувла температура. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас. Затоа, бебе материјали, медицински потрошен материјал, постојат голем број на силиконски производи. По употреба, било суровина не ќе се држи на мувла. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
3)ве Молиме обидете се да се обезбеди што детални информации што е можно за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и мобилен телефон број.
·Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или FEDEX или UPS или ТНТ или ЕМС, Тоа ќе стане многу повеќе брзо.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.
Услуги поврзани со работи
Превозот :
Превозот И Предавање
·Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата.
4)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
5)Ако руската Федерација клиент, ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме, на друго место, можеби не доби стоки
Благодарам многу!!!
. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка.
Превозот Метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15-60 дена
Светот
Други Политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Во употреба, инцизија за добар по завиткан во пластика заврши или стави гума бендови можат да се прелива течноста
Силиконски калап Карактеристики на Производот :
1. Како што се : pacifiers, силикони пластика и слично. Температура најниска температура од минус 40 степени, со максимална температура од 230 степени, топлината што е еднакво се замрзнати.

Карактеристики на предлогот

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TUTULE
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
GЈ-A620
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Производ големина:
8.5*8*1cm
производ тежина:
за 82g
Материјал:
Храна-одделение течни силиконска заштита на животната средина
Температурата Опсег:
-40℃ -- 230℃
Употреба:
Десерт Колачи одлуки желе пудинг торта украсена чоколадо бисквити
Име на производ:
Спортската ѕвезда шапка шеќер силикони торта алатки

Купувачи како што избираат