.

.

CottonColors Водоотпорен Прозорец за Приватност Филмови, Матирано Без Лепак Статични Декоративни Прозорец Налепници Големина од 60 х 200Cm

CottonColors Водоотпорен Прозорец за Приватност Филмови, Матирано Без Лепак Статични Декоративни Прозорец Налепници

Оценка на посетителот:

DEN 475.00 -34 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


ПРОИЗВОД DESCRIPTI
-1>.Добиете на Изгледот на Матирано Стакло Со Лесно го Стори тоа.
-2>.Не-лепила, Лесно да се Поправи & Отстранување
-3>.Прозорецот Филм Апликација Squeegee Е Потребно.
-4>.Тивко Филтри Светлина Додека Обезбедување На Приватност
,
За да се Осигура Филмови се Придржува До Windows :
- 1>.Чистење На Windows Стакло.
- 2>.Кул,Мазна Површина, Без Текстура од Било каков Вид.
- 3>.Не Дозволуваат Да Се Допре Windows Рамка.
Како Да Инсталација Нашите Филмови :
-1>.Мерка Windows/Намали Филм.
-2>.Чистење На Windows Стакло.
-3>.Влажни Стакло Со Сапуница Вода.
-4>.Отстрани Филмови Поддршка
-5>.Инсталирање На Филмови За Стакло.
-6>.Squeegee Со Мазни Алатки
Брз Преглед
-Без Лепак, Лесно да се Поправи & Отстранување
-Добиете на Изгледот на Матирано Стакло Со Лесно го Стори тоа.
-Инсталација Squeegee Одбор Е Потребно.(Неотпакувани,Не Шпатула Се Вклучени)
-99% UV Заштитени.

Карактеристики на предлогот

Функција:
Топлинска Изолација,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Врежана
Број На Модел На:
BLKM035(60)
Бренд Име:
Cottoncolors
Функција:
Самолепливи
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови

Купувачи како што избираат