.

.

Луксузна Ретро СТП Кожа Случај за Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G5308W G5308 прекривачот Паричник Со Стојат Телефон Случаи

Луксузна Ретро СТП Кожа Случај за Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G5308W G5308 прекривачот Паричник

Оценка на посетителот:

DEN 191.04
Залиха
Достапно за нарачка


Луксузна Ретро СТП Кожа Случај за Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530 H G5308 W G5308 прекривачот Паричник Со Стојат Телефон Случаи 6 Боја
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530 H G5308 W G5308 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Ретро СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа + TPU Боја : Црна,Кафеава,Црвена,Виолетова,Розово,Бело Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Обична
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
кожа
is_customized:
yes
Бродови Од:
Кина

Купувачи како што избираат