.

.

2017 Нова Мода трговија на Големо Антички Сребрен риба Легура Монистра Прибор За Изработка на Накит (10 парчиња/многу) ZA1035

2017 Нова Мода трговија на Големо Антички Сребрен риба Легура Монистра Прибор За Изработка на Накит (10 парчиња/многу)

Оценка на посетителот:

DEN 74.00 -8 %
DEN 80.64
Залиха
Достапно за нарачка

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 10 Парчиња Код Бр. ZA1035 Големина Приближно : 14x11mm Дупка со Големина Приближно : 1.5 mm

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZA1035
Објектот Тежина:
2g
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Риба
Patern:
Монистра
Материјал:
Легура
боја:
антички сребрен
кодот:
ZA1035

Купувачи како што избираат