.

.

реално поставен на 50 10-12mm tahitian црниот бисер ѓердани 14KGP жолто златен затворач@

реално поставен на 50 10-12mm tahitian црниот бисер ѓердани 14KGP жолто златен затворач@

Оценка на посетителот:

DEN 1113.00 -25 %
DEN 1483.20
Залиха
Достапно за нарачка


не кутија
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1. : Ние ги испратите производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).15-35days. да повеќето земји во Европа.
2.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
3. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.
4.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе by DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Бисер Форма:
Nearround
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
17-100
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
a:
добро,

Купувачи како што избираат