.

.

CHENISTORY Европа Венеција Ноќ DIY Слика Од Броеви Апстракт Маслото На Платно Акрилна Боја Со Броеви За Дома Декор

CHENISTORY Европа Венеција Ноќ DIY Слика Од Броеви Апстракт Маслото На Платно Акрилна Боја Со Броеви За Дома

Оценка на посетителот:

DEN 413.00 -49 %
DEN 810.24
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
40x50cm БЕЗ РАМКА
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
CHENISTORY
Број На Модел На:
40X50CM
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy боја со броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
класично сликарство:
Платно Сликарство
Дома декорација:
ѕид уметност слика
во парк:
Yes
Тип:
апстрактното сликарство
Пакет:
Валани во Цевка
погоден:
уникатен подарок за децата дома декор
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат