.

.

17CM 158 Чекори 3D Загатка Топката Магија Интелект Топката едукативни играчки Загатка Рамнотежа ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, Логика Способност Игра За Деца, возрасни

17CM 158 Чекори 3D Загатка Топката Магија Интелект Топката едукативни играчки Загатка Рамнотежа ИНТЕЛИГЕНЦИЈА,

Оценка на посетителот:

DEN 763.68
Залиха
Достапно за нарачка

Помладите Тие може да се користат за да се играат игри во партијата. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Напомена :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.Исплатата и трошокот не вклучувајќи ги локалните такси или какви било други надоместоци за увоз
4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (вредност декларација,итн.Исто така, некои од настан на виша сила фактори (како што се : земјотреси, snowstorms, поплави, државен d ' etat, штрајк и така натаму) фактори ќе влијаат на парцела време на испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, QIWI, Маестро и банкарски трансфер. Тоа може да биде од корист за децата е интелектуален развој. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Бидете сигурни дека нашите производи се доставуваат до вашите раце.Ако целта на царинската испостава утврди дека пакетот треба да наметнат даноци и такси, ве молиме да се плаќаат даноци и такси да ги локалните обичаи.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ако шип со DHL,Fedex,UPS-от,цената може да се преговара повторно пред наредби. Активни атмосфера, зголемување на пријателство помеѓу едни со други. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
кликнете на
Предмети ќе се испраќаат преку Ali Express стандард за испорака (>$7)или small (мал пакет(
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по верификација
3.Ако имате било какви прашања во плаќање, може да се јавите Aliexpress онлајн услуга за клиентите.

Карактеристики на предлогот

Стил:
Геометриски Облик
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
17cm/158 ниво
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JIAJIALE
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
17cm/158 ниво
Загатка Стил:
Загатка Топката/Магичен Интелект Топка
боја:
multicolor

Купувачи како што избираат