.

.

Beibehang Сопствени 3D фото позадина град ноќ покрие mural 3D дневна соба и спалната соба позадина тапети за ѕидови 3 d tapety

Beibehang Сопствени 3D фото позадина град ноќ покрие mural 3D дневна соба и спалната соба позадина тапети за

Оценка на посетителот:

DEN 706.00 -30 %
DEN 1008.00
Залиха
Достапно за нарачка

во суштина, тоа ќе се 10-30 дена да ја прими пратката. 2 s quare метар =2 парчиња. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Купувачот цел различна количина. ѕидот mural.
плаќање : Ние не сноси никаква царина топло меморија : бидејќи на светлината, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и бојата тип, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стока во вид преовладуваат одговори : ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ширина и висина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . (ширина и висина) .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Не 10m L и 0. Mural позадина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.

Карактеристики на предлогот

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Купувачи како што избираат