.

.

се прилагодите девојка портокал/зелен латинска танц облечи професионална жена сплит tassel sequined Румба Самба танго танц натпревар фустан

се прилагодите девојка портокал/зелен латинска танц облечи професионална жена сплит tassel sequined Румба Самба

Оценка на посетителот:

DEN 3855.00 -5 %
DEN 4058.40
Залиха
Достапно за нарачка


Големина На Табелата
Големина
Градите
Половината
Должина На Здолниште
Се Препорачува Висина
Се Препорачува Тежина
Единица
CM
CM
CM
CM
KG
S
56
54-56
70
130
-
М
72
60-62
78
140
-
L
78
64-66
82
150
-
XL
84
68-70
88
160
-
XXL
88
72-74
90
165
-
XXXL
92
76-78
94
170
-
Совет : 1 CM=0.393 Инчен/ 1 Inch=2.54 СМ
Ако сакате да ја Прилагодите, ве Молиме да ни остават масажа за Висина/Тежина/Рамо/Биста/Половината/Хип.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Боја Класификација:
Боја на слонова коска, бела, меи црвена, црвена, флуоресцентно зелена
Големина:
S, M, L, XL, XXL, bigger yards

Купувачи како што избираат