.

.

Морнарско сина Злато Ширум Appliques beaded француска чипка ткаенина Африкански шиење tulle чипка класичен и уникатни мудар избор

Морнарско сина Злато Ширум Appliques beaded француска чипка ткаенина Африкански шиење tulle чипка класичен

Оценка на посетителот:

DEN 4070.00 -20 %
DEN 5088.00
Залиха
Достапно за нарачка


Пакување :
5 метри по парче
Ширина :
за 52 инчи
Карактеристики :
Ширум Appliques многу Сјај
Се користи за :
Сите прилики
Материјал :
Француска Чипка
Превозот :
Бесплатен превозот од DHL
Тежина :
За 1.6 килограми по 5 метри
Допрете чувство :
Мека
Состојба :
Сосема нов и unworn
Квалитет :
Премиум Квалитет Загарантирана
Да!! тоа е мојата омилена продавница :
Hannlin Кралската - Професионалец. Подобар Квалитет
Aliexpress Препорачува Повеќе Убаво Производи :

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
0778
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Монистра
Ширина:
51-52 inches
Бренд Име:
Hannlin Кралската
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Нето Платно
Пакување:
5 метри по парче
квалитет:
премиум квалитет
превозот:
бесплатен превозот од dhl

Купувачи како што избираат