.

.

автомобил кожни седишта покритие за Алфа Ромео Boxster Cayenne cayman Бентли Arnage Летање Поттикне GT CC внатрешни додатоци бесплатен превозот

автомобил кожни седишта покритие за Алфа Ромео Boxster Cayenne cayman Бентли Arnage Летање Поттикне GT CC внатрешни

Оценка на посетителот:

DEN 11066.00 -5 %
DEN 11648.64
Залиха
Достапно за нарачка

За автомобилот кат мат( автомобил тепих ), ќе се продава и лево волан и право воланот на автомобилот теписи. детали за производот
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : Фолксваген Поло 2014 Година ,Форд Фокус 2015 Година ,Benz C200 2016 година.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Бела, Сива, Црвена, Портокалова, Жолта, Сина, Виолетова, Кафена
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Автомобил Направи:
сите
Специјални Функции:
водоотпорен трајни долготрајни трендовски
Материјал Тип:
СТП Кожа

Купувачи како што избираат