.

.

Нови Пристигнување: Аниме Himouto! Umaru-chan Doma Umaru Платно Деца Погодно Пенкало Складирање Скролувајте Торба

Нови Пристигнување: Аниме Himouto! Umaru-chan Doma Umaru Платно Деца Погодно Пенкало Складирање Скролувајте

Оценка на посетителот:

DEN 319.00 -5 %
DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


Аниме Студент Канцелариски Торбичка
ОПИС : Студентот Канцелариски Торбичка Молив Торба Тркалаат Молив Случај, печатени со аниме бројки и направен од висок квалитет на СТП и високо-одделение платно , СТП надвор, платно за внатрешни работи. Тоа е погоден за младите, за студентите и за аниме фанови, исто така прилично добар подарок за вашите пријатели. Повеќе од 15 видови во нашата продавница да се избере! Виткање Големина : 17.5 x 6 см Одвиваат Големина : беа 25,5 x 17.5 cm Материјал : Платно & СТП
ПАКУВАЊЕ :
1x Аниме Студент Стационарни Торбичка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Должина:
17.5
Обликот:
Барел во облик на
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
NEWPECK
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Тежина:
80g
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
N/A
Објектот Ширина:
6cm

Купувачи како што избираат