.

.

20pcs Антички Метал Ретро Круг Pendant Оркестарот Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски Ѓердан Додатоци 19*19*3мм

20pcs Антички Метал Ретро Круг Pendant Оркестарот Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски Ѓердан Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 117.00 -49 %
DEN 228.48
Залиха
Достапно за нарачка


100% нов бренд и висок квалитет
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Мини Шарм за Патент повлекува,Копче за синџири,Rosaries,Виси уметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet
Големина : 19*19*3мм(прибл.)
Внатрешен Дијаметар е за 15mm
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Алуминиумски
Тежина : 40g
Количина : 10pieces за еден пакет
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
1.Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
GraceAngie
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
1.9cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.9cm
Големина:
19*19*3mm
Производ Карактеристики:
Круг
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Тежина:
40g
Број На Модел На:
51974
is_customized:
Yes
Големина:
19*19*3mm
Количина:
20pcs
боја:
антички сребрен
Карактеристики:
Накит Одлуки, Занаети DIY, Собирање итн

Купувачи како што избираат