.

.

1pcs Нови Автоматски Интелигентен Робот Правосмукалка Само Полнење, Далечински Управувач,LCD Екран на Допир

1pcs Нови Автоматски Интелигентен Робот Правосмукалка Само Полнење, Далечински Управувач,LCD Екран на Допир

Оценка на посетителот:

DEN 6912.00
Залиха
Достапно за нарачка


1pcs Нови Автоматски Интелигентен Робот Правосмукалка Само Полнење, Далечински Управувач,LCD Екран на Допир
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
фотографијата покажува :
Детални Карактер : 1. Автоматски се чисти вашиот дом без никакви работна рака додека вие уживате во животот, може да се претходно наместени работно време, работа/остатокот дена. 2. Далечински Контролер овозможи водич на почисто во било која насока за чиста специфични области. 3. Скалило Избегнување Детектор се осигура единица нема да се откажат од се по скалите и маса. 4. Тоа ќе избега автоматски со себе кога бил заглавен од страна на мебел дното или нешто друго 5. УВ светлина стерилизација убие повеќето бактерии и вируси на подови. 6. Со четка може да се инсталира на тоа да се подобри чистење ефикасност. 7. Виртуелен Ѕид со две-начин инфраред јачина на предаватели бидете сигурни дека почиста работа на потврди област која сакате да ја исчистите. 8. Ѕидот Следниве Сензор бидете сигурни дека оваа единица може да се чистат по должината на ѕидот. 9. Одење брзина може да се прилагоди како ви се допаѓа. 10 Авто-чистење прилагодување главата автоматски traverses нерамна кат премини, како што чисти тепих, Тврдо дрво, линолеум, и на плочка. 11. Светлото сјајна технологија го прави вашето лого изгледа кул Спецификација : Главен материјал : ABS+PC+PUM Големина : 320*320*87mm Работна влажност опсег : Помалку од 85 RH Работна температура дијапазон : -10°C~45°C
Answer : ___________________________ Note : оваа машина е со англискиот јазик Прирачник.

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Светло Сива
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Кеса Или Bagless:
Bagless
Кабелот Должина (m):
Безжичната
Моќност (W):
Чистење Пат:
Случаен Вид
Функција:
Сува
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење
Инсталација:
Робот
Број На Модел На:
A320
Посебен Вшмукување Млазницата:
Чиста Циклон Прашина Собирање Млазницата
Далечинска Контрола:
Yes
Напон (V):
моќност:
со англиски Упатство:
Yes
Работна влажност опсег:
≤85RH
боја:
црно бели црвени sliver
Капацитет:
350ml
Напон (V):
14.4
Број На Производ:
G055

Купувачи како што избираат