.

.

НОВА ЖЕШКА!!! LED Божиќ светла 10M 50 led диоди Led String Светла AC 110V 220V Кул топло Бела /RGB Шарени самовила Светла

НОВА ЖЕШКА!!! LED Божиќ светла 10M 50 led диоди Led String Светла AC 110V 220V Кул топло Бела /RGB Шарени

Оценка на посетителот:

DEN 1824.00 -5 %
DEN 1920.00
Залиха
Достапно за нарачка


LED Божиќ Осветлување 10 M 50 Led String светла AC 110 V 220 V НИ ЕУ plug бело топло бела Шарени бои свадба декорација
Ве молиме Оставете Порака за приклучокот што го сакате ,или јас ќе ја испратиме со ЕУ приклучок
Функција :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 50 LED светилки малку.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за V ал entine Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба , итн.
Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше/Flash, Бавно/Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен На.
Примена :
LED боја : Шарени,бела ,топло Бела
LED количина : 50 парчиња
Влезен напон : AC 110 V,220 V
Приклучокот стандард : ЕУ/САД
String Светлина должина : Околу 8m
Пакетот вклучува :
1 компјутер *10m 50led LED String Светлина како ви се допаѓа боја
Слика :

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Променливи, Бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
100cm
Карактеристики:
гарланд светлина
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
No
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела,Мулти
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
патио светлина
Тип На Батерија:
AC НАПОН 220V

Купувачи како што избираат