.

.

Моден Злато Сребро Нето Мрежа Tassel Подигнат Ѓердан Тело Накит Секси Бикини Стомак Половината Метални легури Градник Синџир Тело ketting

Моден Злато Сребро Нето Мрежа Tassel Подигнат Ѓердан Тело Накит Секси Бикини Стомак Половината Метални легури

Оценка на посетителот:

DEN 1003.00 -15 %
DEN 1180.32
Залиха
Достапно за нарачка


На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : Алуминиум Бои : Златна,Сребрена Квалитет : 1 Buc Слика покаже :

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
BY0159
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MEILIYISHI

Купувачи како што избираат